top of page

TARPPROFESINIS BENDRAVIMAS

Pedagoginės praktikos metu, ruošdama savo baigiamąjį darbą, organizavau šešių pamokų ciklą, kurio metu vaikai kūrė darbelius iš molio. Dviejų pamokų ciklo darbai buvo eksponuoti darželio koridoriaus stenduose, taip suteikiant galimybę vaikams, jų tėvams ir kolegoms pasidžiaugti pasiektais rezultatais.

Baigiamojo darbo tyrime gilinausi į tai, kaip darbas su moliu gali padėti stiprinti vaikų smulkiąją motoriką. Šiam tikslui pasitelkiau įvairius molio formavimo būdus, kurie padeda stiprinti smulkiąją motoriką.

Surengtos parodos metu kolegoms pristačiau tyrimo eigą, aptariau pasiektus rezultatus, bei pasidalinau visos praktikos patirtimi. Taip pat paminėjau su kokiais iššūkiais susidūriau, bei kokių pedagoginių sprendimų ėmiausi. Po pristatymo kelių kolegių paprašiau sutikimo duoti interviu tikėdamasi sulaukti nuoširdaus ir konstruktyvaus grįžtamojo ryšio, padėsiančio geriau suprasti savo stipriąsias puses ir tobulintinas sritis pedagoginėje veikloje.

1U3xa4-G.jpg
8Fpxf9Tr.jpg
aUcxwyMw.jpg
OQFSFKgL.jpg
NHSpLIFh.jpg
lmrSNnry.jpg
PIJUS Kiškis.jpg
TDR77vZv.jpg

INTERVIU su mokytoja metodininke Linute Bakšiene:

​1. Kaip vertinate mano bendravimą su vaikais ir gebėjimą užmegzti su jais ryšį?

     Puikiai bendraujate su vaikais, gebate greitai užmegzti ir išlaikyti santykius su vaikais.

2. Kaip Jūsų nuomone, man sekėsi planuoti ir organizuoti ugdomąją veiklą?

     Ugdomosios veiklos apgalvotos, vaikams pateikiama daug idėjų, kurios skatina juos kurti, atrasti ir tyrinėti.

3. Kokias stipriąsias savybes pastebėjote mano praktikos metu ir ką dar turėčiau tobulinti?

    Kūrybiškumas, iniciatyvumas, bendravimas ir bendradarbiavimas, atkaklumas. Pasirinkus šią savybę, tobulėti reikės visą gyvenimą ir visose srityse.

Interviu su direktore Neringa Laurinaitiene:

​1. Kaip vertinate mano bendravimą su vaikais ir gebėjimą užmegzti su jais ryšį?

    Praktikantės bendravimas su ugdytiniais yra jaukus ir šiltas.  Tikrai nuoširdus ir kompetentingas. Ugdytiniai yra    suprasti  ir išklausyti, puikiai užmegztas ryšys.

2. Kaip Jūsų nuomone, man sekėsi planuoti ir organizuoti ugdomąją veiklą?

     Praktikantei puikiai gerai ir atsakingai planuoti ir organizuoti ugdomąją veiklą. Veiklos buvo apgalvotos bei pritaikytos ugdytinių amžiui, užduotys skatino vaikų žingeidumą, motyvaciją ir kūrybiškumą.

3. Kokias stipriąsias savybes pastebėjote mano praktikos metu ir ką dar turėčiau tobulinti?

    Studentės praktikos metu išryškėjo šiltas, atviras ir nuoširdus bendravimas su ugdytiniais  Studentė išsiskyrė atsakingumu, iniciatyvumu ir gebėjimu planuoti veiklą kryptingai bei kūrybiškai. Labai aiškiai matėsi vizija ir noras tobulėti.  Tobulėti galima stiprinant pasitikėjimą savimi sprendžiant netikėtai užkluptus iššūkius bei gilinant  žinias apie ugdymo metodus bei specialiųjų poreikių turinčių ugdytinių raidos ypatumus.

Nuoširdus AČIŪ už atsidavimą, atsakingumą, kūrybiškumą, nuoširdumą, empatiją, būsite puiki pedagogė.

bottom of page